Здравейте.
Мисля да си сменя каплите с тези - Mavic Ksyrium Elite.
Някой може ли да помогне с мнение за тези капли.
Благодаря предварително.
| срядаср | четвъртъкчет | петъкпет | съботасъб | неделянед | понеделникпон | вторниквт |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24. |
25. |
26. |
27. SVS 1200 |
28. SVS 1200brusarski (49) |
29. SVS 1200 |
30. SVS 1200 |
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост