Оказа се че шината ми е много износена (от януари 2012 досега) и от налягането на гумата се е скъсала по канта, добре че се разболях и не успях да карам бревета, защото там щях да ям папалягата
- 600.jpg (204.92KиБ)Видяна 25145 пъти
| срядаср | четвъртъкчет | петъкпет | съботасъб | неделянед | понеделникпон | вторниквт |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24. |
25. |
26. |
27. SVS 1200 |
28. SVS 1200brusarski (49) |
29. SVS 1200 |
30. SVS 1200 |

Оказа се че шината ми е много износена (от януари 2012 досега) и от налягането на гумата се е скъсала по канта, добре че се разболях и не успях да карам бревета, защото там щях да ям папалягата

След като я свалих не съм я снимал, направо не исках да я гледам



Върни се в “Невъзможни повреди и инциденти”
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта