- subitie_800.gif (41.82KиБ)Видяна 21410 пъти
Когато създавате нова тема или пишете мнение, отгоре точно под заглавието се появява "Календар" "Тип" "от" ....... "до". От там се добавя събитие (по подразбиране давате Тип -> Event):
- event.gif (13.37KиБ)Видяна 21381 пъти


