Бревет Исперих 400 - старт в петък 19:00 или събота 19:00?
Нека всеки да помисли, дали не е по-добре стартът да е в петък 19:00, за да може събота вечер да се финишира, евентуално да се нощува и в неделя да се пътува обратно кой откъдето е.
| срядаср | четвъртъкчет | петъкпет | съботасъб | неделянед | понеделникпон | вторниквт |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24. |
25. |
26. |
27. SVS 1200 |
28. SVS 1200brusarski (49) |
29. SVS 1200 |
30. SVS 1200 |

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост