- subitie_800.gif (41.82KиБ)Видяна 21395 пъти
Когато създавате нова тема или пишете мнение, отгоре точно под заглавието се появява "Календар" "Тип" "от" ....... "до". От там се добавя събитие (по подразбиране давате Тип -> Event):
- event.gif (13.37KиБ)Видяна 21366 пъти


