Днес заедно с Митко Банзов се сгърчихме доста добре из сливенските баири със 137 км и 2400 денивелация, като специално искам да го похваля за силната воля и успешното завършване въпреки тежките физически и пътни условия за колелото
| срядаср | четвъртъкчет | петъкпет | съботасъб | неделянед | понеделникпон | вторниквт |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
24. |
25. |
26. |
27. SVS 1200 |
28. SVS 1200brusarski (49) |
29. SVS 1200 |
30. SVS 1200 |




Ако не бяхме по балкана, може би нямаше да се сетим за това


Изкачвайки гавраиловския баир разбрахме отговора на въпроса: яде ли вълка бахур; разбира се че яде бахур, но само когато има хляб





Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта