Колегите от "Крива спица" проведоха за десети път 24-часовия маратон по планинско колоездене.
Ето кратък репортаж от събитието с много интересен снимков материал с коментари:
| понеделникпон | вторниквт | срядаср | четвъртъкчет | петъкпет | съботасъб | неделянед |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
15. |
16. |
17. |
18. |
19. |
20. pejchev1956@abv.bg (70) |
21. |

Върни се в “Планинско колоездене”
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост