Зареждане ...

Колоезденето през моя поглед

Колопоходи - самостоятелни и организирани прояви, дневници и пътеписи
Потребителски аватар
Автор на темата
balark
Забавачница
Забавачница
Теми: 5
Контакти:

Колоезденето през моя поглед

Мнениеот balark » 02 дек 2015, 17:54

http://tzvetanbliznakov.blogspot.com/

Това е линк към блога ми, който създадох след едно много интересно пътуване из Родопите. Бях събрал толкова много емоции, преживявания, умора, премеждия, че ми хрумна да разкажа пътуването си. Идеята за блога се роди, след като търсих информация за пътя от Велинград към Сърница, покрай Побит камък, а никъде нямаше почти нищо, особено пък писано от колоездачи. Така попаднах на уникалния блог на Александър Караджов, голям родолюбец и планинар.
Реших и аз като него да си направя блог, в който обаче вместо да пиша глупости по ежедневни теми, да давам полезна информция за красиви места както на други колоездачи, така и на обикновен човек, който не би се качил да върти толкова километри, но поднесено по възможно най-ненатрапващ се начин, така че да се пренесе на тези места, докато седи на бюрото си. Дай Боже пък да го стимулира да се опита и той да стигне до там някой ден...
Първоначално не беше лесно, но с всеки нов разказ ми хрумват различни начини за поднасяне на информацията и се надявам да стават все по-интересни и възможно най-малко скучни.

Надявам се да сме живи и здрави, за да можем да изживяваме още нови и нови моменти заедно, които да дават храна за нови и все по-интересни теми за описване.
Портативния - VELOCITY

Върни се в “Колопоходи и пътеписи”